Slider

Detailsem info 2024 aasta laagris osalevate treenerite,  ekspertide ja programmilise ülesehituse kohta on hetkel veel koostamsel!

 Eesti pallimänguagentuuril KSM Group (allpool on agentuurist ka lähemalt juttu) on suur rõõm tõdeda, et korraldame nüüdseks kolmandat aastat järjest käesoleva aasta suvel, täpsemalt ajavahemikul 16.07-21.07.2023 Käärikul, Lõuna-Eestis jalgpallilaagri kontseptsiooniga Treeni nagu Proff (train like a pro) vanuses 2009/2010/2011 aastal sündinud poistele. Omades aastatepikkust kogemust ja rahvusvahelist kontaktide võrgustikku, siis oleme näinud, et tavapärased mõne suure ja nimeka jalgpalliklubi laagrid on rohkem mainekujundusmaigulised ning ei ole vastanud oodatud tulemustele, seega oleme otsustanud teha teisiti. Käesoleva laagri ülesehitus saab olema taaskord nn rätsepstiilis (custom made) lähenemisega, mille eesmärk on viia mängijateni need oskused, metoodikad ja kogemused, et need vastaks ühe välisakadeemia poolt kehtestatud nõudmistele võimaliku testimisperioodi (triali) või sinna mängima siirdumise puhul põhitõdede paremaks mõistmiseks pikas plaanis. Lisaks korraldame taaskord igal laagriõhtul mängijatele õpetliku sisuga ettekandeõhtuid, millel osalemisele näeme kohta ka treeneritel/lapsevanematel. Ühe Eesti spordiagentuuri tegevust koordineerivate inimestena on meie suur soov ja tugev missioonitunne selgitada noortele peensusteni neid samme, mida on vaja teadlikult astuda lisaks igapäeva tavatreeningutele oma taseme järk-järgulisel tõstmiseks ja tippu jõudmisel.

 
 

Lisainfo saamiseks:

Tauno Trink | Mob/WhatsApp: +372 5663 2969 | 

e-mail: tauno@ksmgroup.eu 

Madis Kokkuta | Mob/WhatsApp: +372 5661 4020 | 

e-mail: madis@ksmgroup.eu 

KSM GROUP AGENTUURIST

KSM Group eelkäijaks on Kokkuta Sports Management, mis tegutseb aastast 2012. KSM Group jalgpalliosakonna taga on Tauno Trink ja Madis Kokkuta. Meil on valdkonnas tänaseks 11 aastane kogemus mille jooksul oleme teinud ühtekokku üle 100 pallimängija (käsi-, võrk-, korv- ja jalgpallurite klubivahetuse. Ainuüksi jalgpallis oleme aidanud nõu ja jõuga leida 6 eri rahvusest jalgpalluritele 8-s erinevas riigis koduklubid. Lisaks oleme käinud mitmete Eesti noormängijatega erinevates välisakadeemiates trialitel, misjärel edukamad on suutnud triali järgselt ka lepingud sõlmida. 

Tauno on olnud jalgpallis tegev viimased 15 aastast, täpsemalt aastast 2007, ta on ülesehitanud mitmeid jalgpallivõistkondi ja vedanud 4 aastat ühte mitmesajapealist klubi. Ühtlasi on Tauno eestvedamisel üks Eesti jalgpalliklubi valitud 2009.aastal Eesti aasta klubiks. Lisaks olnud 10 aastat Eesti Jalgpalli Liidu harrastusjalgpalli komisjoni liige. Tema sees on alati pesitsenud soov tegeleda täielikult jalgpallile pühendunud mängijatega, mistõttu 2017.aastal KSM Group agentuuriga liitudes otsustas ta hakata investeerima nõu ja jõuga oma aega neisse jalgpalluritesse kelles on ambitsiooni, potentsiaali ja kes on täis täit pühendumust saavutamaks kõige kõrgemad püstitatud eesmärgid. Ta on näinud paljudest Euroopa akadeemiatest, et professionaalne suhtumine, töötahe, vaimne treenitus ja igapäevane töörutiin on väga olulised omadused ning, et töö võidab alati talendi, kui talent ei tööta piisavalt. Tauno omab ka rahvusvahelise IPSO (International Professional Scouting Organization) jalgpalli skauditunnistust.
Madis on lõpetanud Audentese Spordigümnaasiumi 2010.aastal ja esindanud Eesti noortekoondist käsipallis. Madis alustas skaudi ja mängija esindajana aastal 2012, kui tema peamine rõhk läks esimestel aastatel käsipalluritega tegelemisele, siis asutatud spordiagentuuri klientideks olid veel korvpallurid, võrkpallurid ja hiljem lisandusid ka jalgpallurid. 10 aasta jooksul spordimaailmas kogetu on talle kinnitanud, et meie Eesti noormängijatel on täpselt samasugune potensiaal nagu igal teisel noormängijal maailmas. Probleemiks on hoopis meie noorte ettevalmistus nii tehniliselt, vaimselt kui ka füüsiliselt oma erialal ja seetõttu jäävad paljude unistused realiseerimata. Madis usub, et õige nõu ja toega võib igaüks täita oma potentsiaali. Seetõttu ongi Madis ja Tauno ellu kutsunud selle laagri koos teiste spetsialistidega. Soov on edasi anda infot, kuidas käib igapäevane elu tippakadeemiates ja millised peavad olema elustandardid, et jääda ellu karmis konkurentsis ja seejärel maksimaliseerida enda potentsiaal. Madis omab ka rahvusvahelise IPSO (International Professional Scouting Organization) jalgpalli skauditunnistust ja talent ID diplomit

For more info about our players we represent, feel free to contact our representatives Tauno and Madis.

#KSMFAM