previous arrow
next arrow
Slider


 

Eesti pallimänguagentuuril KSM Group (allpool agentuurist lähemalt juttu) on suur rõõm tõdeda, et korraldame koos Itaalia jalgpalliklubi Pisa S.C. akadeemiaga käesoleva aasta suvel, täpsemalt ajavahemikul 5.07-10.07.2022 Käärikul, Lõuna-Eestis esmakordselt jalgpallilaagri Treeni nagu Proff (train like a pro) vanuses 2008-2009 aastal sündinud poistele (muuhulgas ka 2007.a sündinutele). Omades aastatepikkust kogemust ja rahvusvahelist kontaktide võrgustikku, siis oleme näinud, et tavapärased mõne suure ja nimeka jalgpalliklubi laagrid on rohkem mainekujundusmaigulised ning ei ole vastanud oodatud tulemustele, seega me teeme teisiti. Käesoleva Treeni nagu Proff korraldatava laagri ülesehitus saab olema nn rätsepstiilis (custom made) lähenemisega, mille eesmärk on saada kogemusi ja viia meie jalgpalliklubide igapäeva töö lähemale nendele ootustele ja metoodikatele ning valmistada mängijaid ette selliselt, et need vastaks ühe Euroopa välisakadeemia poolt kehtestatud nõudmistele võimaliku triali (testimisperiood) või sinna mängima siirdumise puhul põhitõdede paremaks mõistmiseks pikas plaanis. Lisaks korraldame igal laagriõhtul mängijatele õpetliku sisuga ettekandeõhtuid, millel osalemisele näeme kohta ka treeneritel/lapsevanematel. Ühe Eesti spordiagentuuri tegevust koordineerivate inimestena on meie suur soov ja tugev missioonitunne selgitada noortele detailideni neid samme, mida on vaja teadlikult astuda lisaks igapäeva tavatreeningutele oma taseme järk-järgulisel tõstmiseks ja tippu jõudmisel.

 
 

LAAGRI KONTSEPTSIOON

Meie poolt esmakordselt korraldatava laagri kontseptuaalne üleehitus ja lähenemine baseerub hetkel Itaalia jalgpallimeistrivõistluste esiliigas (Serie B) mängiva klubi Pisa S.C. akadeemia igapäevatöö oskusteabe põhimõtetel läbi individuaalse lähenemise ning kõikide mängijate kaardistamise, mille põhjal saab laagri lõpus iga mängija muuhulgas skautimisraporti, kus on välja toodud professionaalsete skautide hinnangud, ettepanekud ja soovitused elemendipõhiselt. Kokkuvõtvalt keskendume läbivalt laagri jooksul järgnevale →

  • Professionaalne ja pühendunud juhendamine kõikides mänguelementides

  • Asjatundlikult kavandatud trennid teaduspõhise lähenemise põhjal

  • Välisakadeemia filosoofia ja põhimõtete järgi treenimine/mängimine

  • Miniturniirid ja mängud

  • Individuaalne mängijaprofiili aruannete koostamine (skautingreport)

  • Igaõhtused erinevate ekspertide poolt ettekanded teemadel nagu toitumise tähtsus, vaimne treening ja visualiseerimine, üldised keha ettevalmistuse põhitõed

  • Kutsutud välisakadeemia treenerid esinevad ettekannetega akadeemia tutvustusest, filosoofiast ja nõuetest noormängijatele

Selleks, et osa oskusteabest jääks ka meile kodumaale, oleme kaasanud mitmed kohalikud eksperdid erinevatest valdkondadest. Laste üldkehalise ettevalmistuse eest vastutavad Raul Jerva ja Mari-Ann Peiker (lisaks täidab meditsiinilise personali rolli), toitumisnõuandeid annab Taavi Merisalu, üleüldise jooksu-ja sprinditehnika lihvimise eest vastutab Liis Roose ning eesmärkide seadmise, visualiseerimise ja mängudeks vaimse ettevalmistuse protsesside seansse viib läbi Bert Klemmer. Kõikide nende oma valdkonna ekspertide kohta leiab tutvustused käesoleva ülevaate lõpust.

Eesmärk pole laagrisse kutsuda kõiki, vaid nimetatud aastakäigu kõige paremad, kes esindaksid mängija koduklubi kõige kõrgemal tasemel. Laager on mängijale koos ööbimiste ja 3x päevas söögikordadega. Laagrisse kutsume 28 poissi, kelle jagame tubadesse kahekaupa. Korraldajate poolt on osalejatele lisaks ette nähtud kvaliteetne numbri ja laagri logoga mänguvorm (särk + püksid) ning üks vabaajassärk (õhtusteks üritusteks).

Huvi ja lisainfo korral palun võtta ühendust allolevatel kontaktidel misjärel oleme valmis edastama Teile registreerimisvormi laagriga liitumiseks.

Laagris osalejaid ootame 5.07 hiljemalt kella 13:30ks Kääriku spordikeskuse registratuuri juurde (ise oleme seal juba hommikul kella 10:00st), kus toimub kogunemine. Kaasa võtta kodust vähemalt 6 treeningsärki ja mitu paari treeningpükse, ujumispüksid, igaks päevaks sokid ja puhas vabaajasärk (T-särk), jalgpallijalanõud (treeningud toimuvad enamjaolt kunstmurul), jooksujalatsid, hügieeni-ja pesemisvahendid. Laager lõpeb 10.07 kell 16:00, s.t, et lapsevanemad võivad lastele järgi tulla alates kella 16:00-st kuni 19:00-ni.

Osalemistasu lapse kohta on 260 EUR ning maksta saab:

> KSM Group pangakontole ülekandega (selgitusse lapse nimi); 

Kohapeal vahetult enne laagri algust pool summast sularahas

Panga rekvisiidid on järgmised:

KSM Group OÜ
EE707700771004428894
Selgitus: lapse nimi
Summa: 260 EUR

 

Lisainfo saamiseks:

Tauno Trink | Mob/WhatsApp: +372 5663 2969 | 

e-mail: tauno@ksmgroup.eu 

Madis Kokkuta | Mob/WhatsApp: +372 5661 4020 | 

e-mail: madis@ksmgroup.eu

KSM GROUP AGENTUURIST

KSM Group eelkäijaks on Kokkuta Sports Management, mis tegutseb aastast 2012. Seega meil on valdkonnas tänaseks 10+ aastane kogemus. Oleme spordiagentuur, mille põhiline kontseptsioon on eelkõige noor jalg-ja käsipallurite karjääri planeerimine ja nõustamine. KSM Group jalgpalliosakonna taga on Tauno Trink ja Madis Kokkuta ning nüüdseks 10 tegevusaasta jooksul oleme teinud ühtekokku üle 100 mängija klubivahetuse (koos trialitega ca 150+) ning aidanud nõu ja jõuga leida 6 eri rahvusest jalgpalluritele 7-s erinevas riigis koduklubid. Lisaks oleme käinud mitmete Eesti noormängijatega erinevates välisakadeemiates trialitel, misjärel edukamad on suutnud triali järgselt ka lepingud sõlmida.

Tauno on olnud jalgpallis tegev viimased 15 aastast, täpsemalt aastast 2007, ta on ülesehitanud mitmeid jalgpallivõistkondi ja vedanud 4 aastat ühte mitmesajapealist klubi. Ühtlasi on Tauno eestvedamisel üks Eesti jalgpalliklubi valitud 2009.aastal Eesti aasta klubiks. Lisaks olnud 10 aastat Eesti Jalgpalli Liidu harrastusjalgpalli komisjoni liige. Tema sees on alati pesitsenud soov tegeleda täielikult jalgpallile pühendunud mängijatega, mistõttu 2017.aastal KSM Group agentuuriga liitudes otsustas ta hakata investeerima nõu ja jõuga oma aega neisse jalgpalluritesse kelles on ambitsiooni, potentsiaali ja kes on täis täit pühendumust saavutamaks kõige kõrgemad püstitatud eesmärgid. Ta on näinud paljudest Euroopa akadeemiatest, et professionaalne suhtumine, töötahe, vaimne treenitus ja igapäevane töörutiin on väga olulised omadused ning, et töö võidab alati talendi, kui talent ei tööta piisavalt. Tauno omab ka rahvusvahelise IPSO (International Professional Scouting Organization) jalgpalli skauditunnistust.
Madis on lõpetanud Audentese Spordigümnaasiumi 2010.aastal ja esindanud Eesti noortekoondist käsipallis. Madis alustas skaudi ja mängija esindajana aastal 2012, kui tema peamine rõhk läks esimestel aastatel käsipalluritega tegelemisele, siis asutatud spordiagentuuri klientideks olid veel korvpallurid, võrkpallurid ja hiljem lisandusid ka jalgpallurid. 10 aasta jooksul spordimaailmas kogetu on talle kinnitanud, et meie Eesti noormängijatel on täpselt samasugune potensiaal nagu igal teisel noormängijal maailmas. Probleemiks on hoopis meie noorte ettevalmistus nii tehniliselt, vaimselt kui ka füüsiliselt oma erialal ja seetõttu jäävad paljude unistused realiseerimata. Madis usub, et õige nõu ja toega võib igaüks täita oma potentsiaali. Seetõttu ongi Madis ja Tauno ellu kutsunud selle laagri koos teiste spetsialistidega. Soov on edasi anda infot, kuidas käib igapäevane elu tippakadeemiates ja millised peavad olema elustandardid, et jääda ellu karmis konkurentsis ja seejärel maksimaliseerida enda potentsiaal.

LAAGRISSE KUTSUTUD EESTI EKSPERDID JA PISA S.C.

Nagu öeldud, siis lisaks välisakadeemia Pisa S.C. treeneritele oleme kaasanud ka kodumaa oma valdkonna parimad ja nendeks on Liis, Raul, Mari-Ann, Taavi ja Bert.

LIIS ROOSE

Liis Roose on oma elust 18 aastat tegelenud aktiivselt võistlusspordiga, ta on seitsmekordne Eesti meister 400m ja 400m tõkkejooksus. Erialalt on Liis treener, selleks on ta omandanud Tartu Ülikoolis kehalise kasvatuse ja spordi erialal bakalaureusekraadi ja on lõpetamas magistrantuuri treener/spordijuht erialal. Igapäevaselt hoolitseb ta Tartu Ülikooli korvpallikooli noorte korvpallurite üldkehalise ettevalmistuse eest ning lisaks annab ÜKE treeninguid Tartu FC Santose U11-U16 vanuseklasside noortele jalgpalluritele. Noorte treeningutel keskendub ta ka jooksutehnika täiustamisele ja parandamisele.

RAUL JERVA

Raul Jerva on diplomeeritud füüsilise ettevalmistuse treener sporditeaduse kraadiga maailmas esikohal paiknevast Loughborough ülikoolist. Ta tegeleb igapäevaselt nii grupi- kui ka individuaaltreeningutega, aidates sportlastel optimaliseerida enda spordispetsiifilist füüsilist võimekust. Eelkõige pakub talle huvi kiiruslike kvaliteetide ja plahvatusliku jõu arendamine. Töötab erineva taustaga sportlastega, kuid hetkel on tugevamalt seotud jalgpalliga Esiliiga ja Premium liiga tasemel.

MARI-ANN PEIKER

Mari-Ann Peiker on Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis õppinud füsioteraapia erialal ning aastaid töötanud erinevate spordiklubidega. Põhitöö hetkel on meistriliiga tasemel korvpalli meeskonna KK Viimsi/Sportland juures ja ta on ühtlasi U14 tüdrukute korvpallikoondise füsioterapeut. Varasemalt on kogemus ka Tallinna Kalev/TLÜ korvpalli meeskonnast, tänavakorvpalli noorte koondisest, esiliiga ja meistriliga tasemel jalgpallist Tallinna Kalevi meeskondades ning noortekoondisest käsipallis. Füsioteraapiale lisaks annab Mari-Ann jõu- ja vastupidavustreeninguid.

 BERT KLEMMER

Bert Klemmer on endine Eesti jalgpalli noortekoondislane, kes hetkel omandab spordipsühholoogia doktorikraadi Loughborough ülikoolis. Loughborough ülikool on kroonitud 6 aastat järjest sporditeaduste valdkonnas maailma parimaks. Samuti on Bert omandanud bakalaurusekraadi spordi manageerimises ja magistrikraadi spordi ja füüsilise liikumise juhtimises. Hetkel töötab ta Inglismaa vaimse tervise organisatsioonis (CHUMS) projektijuhina, et noorte inimeste vaimset tervist ja emotsionaalset heaolu läbi spordi parandada Cambridgeshire’i ja Bedfordshire’i maakonnas. Bert on koostööd teinud mitme tuntud atleediga Eestist ja Inglismaalt olles nende tiimis Mental Performance Coach. Näiteks Maik Kalev Kotsar (Eesti korvpallikoondislane), Maikel Astur (WAKO maailmameistrivõistluste pronks medal ja WAKO euroopameistrivõistluste hõbemedal), Kay Prosper (Inglismaa poksi super kergekaalu endine vööhoidja) ja üle 50 sportlase erinevatest Eesti spordialade kõrgliigadest.

TAAVI MERISALU

Taavi Merisalu on lõpetanud Tartu Ülikooli sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi. Tema spetsialiteet on raskejõustik, rahvasport ja personaaltreeningud. Enesetäiendamist ei ole ta lõpetanud – ta täiendab ennast pidevalt tänapäevaste uuringutega, et hoida oma kavad võimalikult teaduspõhised. Ta on treeninud tippsportlasi ning on ka ise tegelenud aastaid tippspordiga. Lisaks on Taavi töötanud lasteaias ja koolis kehalise kasvatuse õpetajana. Hetkel töötab Myfitnessis personaaltreenerina ja treenib lapsi Nõo Spordikoolis.
Pisa S.C. jalgpalliklubi (endise nimega A.C. Pisa 1909) on asutatud 1909.aastal ning on kahekordne Itaalia Serie B võitja. 2021/2022 hooaja lõpetas Pisa S.C. Itaalia esiliigas ehk Serie B-s kolmandal kohal. Klubil on pikad traditsioonid ning klubi uus enamusomanik, britt Alexander Knaster (pildil), on hiljuti öelnud: “Minu investeering Pisa S.C.-sse on alles algus teele, mis saadab meeskonda ja ühiskonda uute sportlike ja mittesportlike eesmärkide poole. Koos kogu infrastruktuuri kaasajastamisega vastavalt ühisele visioonile klubi juhtkonnaga oleme loomas midagi uut.”
Pisa S.C. mängis Serie A-s viimati 1994. aastal ja hetkeseisuga (24.05.2022) püüab Pisa S.C. läbi play-off finaalmängude hooajaks 2022/2023 pääsu kõrgliigasse tagasi ehk Serie A-sse! Pisa S.C. on 10-s välisomanduses klubi Itaalias, mis kinnitab taaskord välisinvesteeringute kasvutrendi Itaalia jalgpallis. Teised välisomanikele kuuluvad Itaalia klubid on Inter Milan, AC Milan, Fiorentina, AS Roma, Bologna, Parma, Veneetsia, Padova ja Como.

For more info about our players we represent, feel free to contact our representatives Tauno and Madis.

#KSMFAM